O firmie

Nasze biuro rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku. Od tego czasu świadczymy dla Naszych Klientów pełen zakres usług księgowo - kadrowych oraz doradczych w prowadzeniu bieżącej działalności.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam podjąć współpracę zarówno z dużymi jak i małymi podmiotami gospodarczymi a posiadane przez nas uprawnienia (Licencja Ministra Finansów Nr 3495/97 oraz polisa OC dla biur rachunkowych) zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo oraz profesjonalną obsługę.

Prowadząc rozliczenia Naszych Klientów pracujemy na najnowszych (wciąż aktualizowanych) programach komputerowych zgodnych z ustawą o rachunkowości, prawem podatkowym i prawem ubezpieczeń społecznych.

Zapewniamy Naszym Klientom rzetelność, terminowość oraz zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji, zarówno podczas współpracy jak i po jej zakończeniu. Staramy się również ułatwić Naszym Klientom kontakty z Urzędami i dlatego też to my reprezentujemy Państwa interesy w Urzędach a wszelkie kontrole odbywają się w naszym biurze.

Jeśli więc szukacie Państwo profesjonalnej obsługi księgowej zapraszamy do naszego biura.